Trávíte hodně času hledáním té správné fotky?
Víte, že stahování fotek volně z Google není legální, i když uvedete zdroj? 
Tápete, jakou fotku vybrat, aby nebyla jen ilustrací, ale argumentem?

Stáhněte si zdarma ebook NAUČTE SE ŘEČ FOTEK

  • Zjistíte, jak mohou správně zvolené fotky ovlivnit postoj posluchače.
  • Poznáte, že mají moc vtáhnout ho do tématu a zanechat v něm emoce
  • Dostanete seznam fotobank, které nabízí kvalitní fotky zdarma a informace, na co si dát pozor při stahování.
Dobrý den, Andreo, jdu Vám poděkovat za e-book Naučte se řeč fotek. Jak se mi Vaše texty na webu i e-book Jak psát texty, kterým to sekne líbily, řeč fotek mi přišla strhující. Napínavá. Skvělé tipy. Krásná práce. Já si snad půjdu zkusit udělat nějakou prezentaci, i když zrovna nemám o čem... jen tak, pro radost a experiment. A začínám šetřit na Váš kurz, tímhle e-bookem jednoznačně přebil plánované kurzy z oboru 😉 Až se vrátíme z prázdnin, naskakuju do něj!
Jitka ČernovskáTerapeutka - péče o děti s autismem
Jako grafička vidím v Andreině ebooku obrovskou hodnotu. Spousta lidí by ráda vytvořila krásnou prezentaci, která upoutá pozornost. Ale kde sehnat pěkné obrázky? A jak je vlastně použít? Možná mají v hlavě pěknou představu, ale dál už se nedostanou. A je to právě Andrea, která vám pomůže zrealizovat skvělý nápad. Díky jejím radám zjistíte, že mít krásnou prezentaci není žádný boj. A zaručuji, že potom budete chtít tvořit více a více!
Jana Cardováwww.janacardova.cz
Tohle jsem potřebovala! Dozvědět se, jak na obrázky! Píšu blogy, ebooky, prezentace, celkový vzhled a písmo už dokážu správně (alespoň jak věřím) vycítit, odhadnout, ale ty obrázky mi pořád nebyly jasné. Tam to stále vázlo. Řešila jsem neustále nejenom kde najít legálně obrázky pro svoje tvůrčí aktivity, abych mohla i v klidu žít, ale taky jak s nimi pracovat. A tohle všechno se mi nečekaně dostalo v podobě ebooku "Naučte se řeč fotek"! Snadno a lehce zvládnutelné čtení i pro hodně zaměstnaného člověka a hlavně: Mám v tom mnohem více jasno a vím, "jak na to"! Dostala jsem základy nového poznání, a vůbec to nebolelo. 🙂
Zora Zámečníkováwww.czechwells.com
Můžu vám říci, že jsem z tohoto eBooku opravdu nadšená. Je napsán profesionálně a je v něm poznat, že autorka své věci rozumí . Zcela vás vtáhne do světa fotek. Seznámí vás s možnostmi stahování fotek a přesným návodem, jak na to. To pomůže každému, kdo chce fotky nějakým způsobem využívat Mně hlavně zaujalo vysvětlení anglických návodů, protože já anglicky neumím. Nejdůležitější pro mne je ale asi ten poznatek, že nejlepší je využívání vlastních fotek. Sama ráda fotím a nový pohled na vnímání obrázků mě zaujal. Určitě sama využiji tyto nové poznatky při používání svých fotek ve vlastním životě i podnikání.
Ladislava Judasováwww.ladislavajudasova.cz
Často vytvářím prezentace, jsem zvyklá klást důraz na slovo a obrázky používám jen jako doplněk. Andrein eBook mi ukázal, jak dát prezentacím šmrnc a nový rozměr právě díky správně zvoleným obrázkům. Už se těším, jak načerpané "kouzlo fotografie" převedu v realitu na svém dalším semináři. Vřele doporučuji všem, kdo chtějí zaujmout. Díky moc za inspiraci.
Lenka Tomanicováwww.lenkatomanicova.cz