E-BOOK JAK PSÁT TEXTY, KTERÝM TO SEKNE JSEM JIŽ STÁHLA Z NABÍDKY. 

Tak jak bylo v plánu, rozšířila jsem ho na dvojnásobný objem, přidala spoustu návodů, postupů a videí a brzy si ho budete moci zakoupit. 

Děkuji za všechny krásné ohlasy a pozitivní zpětné vazby, které mne nakoply k tomu ho dopracovat!

JAK PSÁT TEXTY, KTERÝM TO SEKNE

aneb 4 tipy pro profesionální vzhled textu. 

Víte jak upravit Váš text tak, aby nepůsobil amatérsky?

Od výběru písma, přes kombinaci barev až po zvýraznění toho podstatného. 

Tak jako když oblékáte sami sebe... 


Dozvíte se:

  1. Jak vybrat správné písmo.
  2. Jak zvýraznit to podstatné a nepřehnat to.
  3. Jak sladit obsah a písmo.
  4. Jak vhodně kombinovat barvu podkladu a písma.
0
z vás si již e-book stáhlo
Píšete blog? Tvoříte si texty na web sami? Chystáte e-book? Tahle skvělá a naprosto nepostradatelná příručka o tom, jak text doladit po stránce vizuální, by vám rozhodně neměla v elektronické knihovničce chybět! Andrea vše vysvětluje stručně, jasně, srozumitelně a přidává spoustu příkladů ze své bohaté praxe. Naivně jsem si myslela, že se asi nedozvím nic moc nového. A to jsem se tedy nehezky spletla. Naopak jsem pro sebe objevila spoustu užitečných tipů a informací. Nepochybuji o tom, že e-book stejně skvěle poslouží i vám.
Lucie Koubek, jazykový konzultant, www.luciekoubek.czautorka e-booků Sám sobě korektorem a Manuál úspěšného blogera
Další ze skvělých produktů Andrey 🙂 Nikdy jsem typografii typografii nestudovala, ani snad o ní nečetla žádný článek, ale považovala jsem se za člověka, který má tyto věci v krvi. Myslím si, že při vytváření soukromého webu, firemních prezentací a dokumentů jsem se základních typografických chyb nedopouštěla, nicméně občas jsem měla pocit, že jim něco chybí. Až tento eBook mi objasnil základní souvislosti a vysvětlil pravidla, která mi unikala. Jeho přečtení mě přinutilo podívat se na web znovu a některé pasáže výrazně upravit. EBook doporučuji všem, kteří chtějí, aby jejich dokumenty vypadaly profesionálně a ostatní zaujaly. Je napsán velice čtivě, srozumitelně a se spoustou praktických případů, které Vám úpravu textů rozhodně zjednoduší.
Andrea Škrobákováwww.jogoukezdravi.cz
E-book je od začátku do konce napěchovaný praktickými informacemi. Přesto je napsaný tak čtivě, že jsem ho zvládla přečíst na mobilu během kojení a ještě se u toho nasmála. Myslela jsem si, že na poli typografie mě po psaní seminárek, diplomek, vědeckých prezentací i tvorbě plakátků sotva něco překvapí. Andrea mě ale vyvedla z omylu. Díky ní už vím, jak rychle najít česky "mluvící" font. Naučila mě také efektivně zvýrazňovat v textu tak, aby moje články byly na první pohled lákavé pro čtenáře. Za to všechno jí moc děkuji.
Anna Chmelařová
Už konečně vím, čeho se mám ve zkrášlování svého textu vyvarovat a jakým způsobem si vybrat správný font. A nejen to! Zároveň mne e-book nadchnul přímým nasměrováním, kde třeba sehnat neobyčejné fonty a ty, které korespondují s českým jazykem. Dokonce vím, jak si font, který ve Wordu nemám, mohu nainstalovat! Paráda. Odkazy na další tvé zajímavé články mne doslova vtáhly do tajů textu a celé TYPOGRAFIE! E-book se mi velmi dobře četl a mám za to, že se k němu nějakou dobu budu moc ráda vracet. Vše hezky pohromadě. Tak to mám ráda. Moc, moc děkuji. Přišla jsi mi ve správný čas pod oči. Jsem ale rebel, a tento NEŠVAR si možná zachovám. 🙂 V e-booku se navíc dozvíte o používání barev a dostanete k tomu velmi zajímavý nástroj. Vřele doporučuji přečíst všem, kterým na čitelnosti a vzhledu písma záleží.
Pavla PolymniaPrůvodkyně psích souvislostí, www.pavlapolymnia.cz