CO NA SRDCI, TO V PREZENTACI

Jak prezentovat své myšlenky jasně a poutavě. 


 • Připravujete prezentaci v práci?
 • Potřebujete oslovit klienty, nebo investory?
 • Chcete se představit poutavým způsobem?

PŘIPRAVTE PREZENTACI, KTERÁ ZAUJME A BUDE MLUVIT ZA VÁS.

Jste dobří v tom, co děláte a máte co nabídnout.

A Vaše prezentace musí ostatní o tom přesvědčit.


Nezáleží na tom, jestli se jedná o prezentaci na školení, poradu, pro zákazníka nebo záchranné lano na webinář. Zda je cílem předání zkušeností, nabídka služeb pro nové zákazníky, oslovení investora nebo zhodnocení vašeho projektu v rámci firmy.  

Cíl je jasný, ZAUJMOUT, získat OCENĚNÍ, přilákat nové ZÁKAZNÍKY. 

V e-booku CO NA SRDCI, TO V PREZENTACI, se dozvíte jak na to. 

CO ZÍSKÁTE dobrou prezentací?   


Peníze

Přitáhnete zákazníky.

Úspěch

Pochopí, jak jste dobří.

Obdiv

Budete originální.

Renomé

Lidé si Vás budou pamatovat.

Náskok

Před konkurencí.

Dobrý pocit

Ze sebe i z prezentace.

Často potkávám velmi šikovné lidi, kteří neumí  "prodat" to co ví, nebo umí.

Chtějí mít prezentaci stejnou, jako jsou oni - originální, zajímavou a nezapomenutelnou. Ale neví jak na to. A tak:

 • Se přihlásí na školení PowerPointu,
 • sledují, jak to dělají kolegové,
 • hledají nové skvělé šablony.

 A ono to vůbec nepomáhá. Máte to také tak? 

"Kombinace vašich slov spolu s vizuálními komponenty by měla motivovat představivost diváka, pomoci mu ztotožnit se s vámi a rozvinout váš nápad daleko za to, co je před nimi na prchavém slajdu v PowerPointu."

Garr Reynolds


Co je to on-line kurz?

Tento kurz jde přímo k jádru,
není povrchní a pomůže vám změnit dosavadní vzorce podle kterých jste prezentovali. 


Neřeší PowerPoint, ale

donutí vás jít až k podstatě toho, co chcete sdělit.

A abyste ji  zvládli připravit bez stresů a s návodem JAK NA TO:

Ale pokud si vaši prezentaci dobře nepřipravíte, ztratíte jedinečnou možnost jak zaujmout, vystoupit z řady a být jedinečný. Jedině s perfektní prezentací, která má hlavu a patu, emoce i logiku, PŘESVĚDČÍTE. 

JAKÁ JE TAKOVÁ PREZENTACE – PARŤAČKA?

Podrží vás

Když se zastavíte, nebo ztratíte směr.

Neskáčete si do řeči

Ale jste spolu nepřehlédnutelná dvojka.

Hraje vám do karet

Podpoří vás a přesvědčí ostatní.

Jsem Andrea Grigerová, lektor a tvůrce.


Ve svých workshopech, e-boocích a teď i on-line školení učím lidi porozumět neverbální komunikaci. V prezentacích, na webu, v blogu, v dokumentu. Všude, kde chcete vyjádřit svou osobnost a předat myšlenku barvami, písmem i třeba prázdným místem v pravý čas. 

Ukazuji jim svět podvědomí - jak je mocný a ovlivňuje vnímání nejen prezentací. Učím lidi otevřít svou mysl a dovolit si být kreativní. Kreativní ve smyslu objevení nového pohledu na věc. Ať je to zpracování projektu, vytvoření prezentace, nebo jenom sepsání článku. 


Budu vaším průvodcem od počátku - první myšlenky až po vytyčený cíl. Povedu vás, abyste nikde neodbočili a nebloudili. Dávám vám do rukou mapu a když se jí budete řídit, určitě k cíli dojdete. A ještě si cestu užijete. Jsem si jistá, že v každé další prezentaci si pak budete jistější a jistější a nakonec můj itinerář už nebudete potřebovat. Uděláte si vlastní. 

Není důležitý přesný POSTUP, změníte PŘÍSTUP. 


On-line kurz PREZENTACE, KTERÉ BAVÍ

JAK PROBÍHÁ

 • Vytvoříte si svou dokonalou prezentaci, kterou budete moci hned použít. 
 • Budete znát různé nástroje (písmo, barvy, atd.) a vědět kdy a jak je použít. 
 • Pochopíte souvislosti mezi prvky prezentace a myslí posluchačů.
 • Bude vás to bavit.

CO JE VÝSLEDKEM

 • Získáte nové zakázky.
 • Vyděláte tím mnohem více peněz.
 • Budete působit jako profesionál.
 • Zvýší se tím vaše hodnota na trhu.
 • Vaše jméno, logo, značku, si posluchači zapamatují a až o vás příště uslyší, poznají vás.

NERADI KUPUJETE ZAJÍCE V PYTLI?

Nahlédněte, jak to v členské sekci vypadá.


CO PŘESNĚ KURZ OBSAHUJE A ZA KOLIK?

 • 6 LEKCÍ
  Ve kterých si projdete tvorbu prezentace od první myšlenky po zpracování slajdů.
 • ZÁCHRANNÉ LANO
  Technické návody, které vám pomohou nejen s grafickým zpracováním.
 • 6 BONUSŮ
  Podrobné návody pro situace, kde se můžete zaseknout a velká dávka inspirace.

Bonusy:

 • Jak prezentovat grafy.
 • Jak působí barvy.
 • Jak a odkud stahovat české fonty.
 • Jak a odkud stahovat fotky.
 • Jak budovat důvěru.
 • Jak sladit pravou a levou hemisféru.

CENA KURZU: 1500 Kč

Moc peněz?
Když si necháte vyrobit profesionální prezentaci na zakázku, platíte za jeden slajd. Jeho cena začíná na 300 Kč.

V on-line školení se vyhnete dalším nákladům jako je cestovné, ztráta času cestou a školením v pracovní době, náklady na oběd a kafíčka během školení.  A budete se k němu moci kdykoli vracet. 

Podezřele málo peněz?
Nechci dělat kurz pro firemní manažery, ale dostupný pro každého, kdo stojí o profesionální vystupování. 

 

 

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud školení nesplní vaše očekávání a nepomůže vám k lepším prezentacím, napište mi. Cenu, kterou jste za on-line školení zaplatili dostanete v plné výši zpět. 

 


Zajímá vás názor lidí, kteří kurz již absolvovali?


Celý projekt Andrey Grigerové ve mně vyvolal skutečné nadšení! Nejenom, že je pěkně přehledně a systematicky vystavěný, takže se v něm neztratíte (což já osobně mám ráda a potřebuji), ale také je našlapaný doslova peckama. Tolikrát jsem si v průběhu řekla: "Ty jo, to je úplně logický a dává to smysl, dělat to takhle, aby veškeré moje prezentování (ať už výrobků, názorů, myšlenek nebo dokonce mě samotné) nebylo nuda, bavilo a přineslo ovoce, které očekávám. Proč jsem se o tom nedozvěděla dřív!" Díky tomuto programu se naučíte nejen prezentovat to, co chcete, přitažlivě a smysluplně, ale naučíte se i přesný postup přípravy jakékoliv prezentace, který pak budete aplikovat kdykoliv v budoucnu, kdy budete připravovat nějakou prezentaci výrobků, služeb, informací apod. Je to hluboké, postavené na faktech i emocích, pečlivé i ohromující. V několika momentech mě napadlo, že nevím, jak přesně to či ono udělat. A POKAŽDÉ jakoby Andrea dopředu četla mé myšlenky a šup, hned tam byl tahák nebo pracovní list či návod, které mi to dotáhly a úplně konkrétně pomohly s pochopením tématu a činností. Těžko se mi hodnota tohoto projektu dává do slov, je podle mě nepřenesitelná. Musíte prostě sami vstoupit a nechat se vtáhnout do všech těch informací, faktů i emocí, které kolem přípravy prezentací jsou. Jedině tak se změní váš pohled a vy objevíte způsob, že můžete prezentovat cokoliv a budete úspěšní. Že to dokážete. Ať už je váš cíl a záměr v prezentaci jakýkoliv, vy dokážete sdělit, co potřebujte, předat emoce, které chcete a otisknout ve vašich posluchačích nezapomenutelný otisk. S tím, co najdete v tomhle projektu, bude jakákoliv vaše prezentace hluboká, smysluplná, zasahující ty správně emoce a vedoucí k výsledku podle vašich představ - ať už je to přesvědčení investora, aby vás podpořil, zápis do vašeho kurzu, nebo prodej vašich služeb, výrobků nebo knih. Je to fuk, vy dostanete precizní vedení a nástroj, kterým odprezentujete cokoliv s výsledkem, jaký si určíte. A bude to bavit vás i vaše posluchače. Je to prostě pecka!
Veronika Mašínová, www.samostatnýpodnikatel.czZakladatelka a ředitelka Vysoké školy podnikatelské samostatnosti

Čekala jsem, že dostanu návod, jak vyrobit prezentaci v PowerPointu nebo jiných aplikacích. Jak ji tvořit fyzicky, kam s obrázky, jaké písmo a že jsou lepší „lepicí lístečky“ než prosté odrážky… Tak to jsem se sice částečně naučila taky, ale odnesla jsem si ještě mnohem víc – a na to jsem teda hleděla jak tele na nový vrata. Já jsem se totiž naučila udělat si v hlavě pořádek! To si hned tak někde nekoupíte. 🙂 Pochopila jsem, že to nejdůležitější není, kam umístíte text a kam obrázek (byť i o tom je v kurzu řeč). Pomocí vychytaných (a velmi zábavných) postupů jsem se naučila správně uchopit hlavní myšlenku a záměr prezentace, logicky je strukturovat a seřadit, a nakonec komunikovat ke klientům tím správným jazykem. A to je, panečku, teprve umění! Seskládat text a obrázky na slajdech vás naučí kde kdo, ale to nejdůležitější pro úspěšnou prezentaci dostanete právě tady. Nic dalšího už nehledejte, dostáváte do ruky fantastické know-how, o které se s vámi hned tak někdo nebude chtít dělit (a asi ví proč ;)).
Lucie Koubek, jazykový konzultantwww.luciekoubek.cz
Andrein kurz se objevil ve chvíli, kdy ve firmě měníme způsob vstupního školení zaměřeného na štíhlou výrobu a zlepšování.Snažíme se upustit od daných korporátních šablon a popustit trochu uzdu fantazii, aby školení bylo hravé a informace z něj snadněji zapamatovatelné. Kurz mě jenom utvrdil v tom, že jdeme správným směrem. Nenaučí vás práci s PowerPointem, ani to, jak dostat co nejvíce textu na slide. Provede Vás celým procesem vytváření prezentace, od prvotního nápadu, až po závěrečné představení publiku. Seznámí Vás s působením barev, písma a obrázků na posluchače, pomůže vám stanovit si správně cíl prezentace a tu pak správně strukturovat, upozorní na věci, které vaši prezentaci během chvilky degradují, a poskytne záchranné berličky, když už se ztrácíte. Přínos kurzu je obrovský, pokaždé v něm najdete něco, co vás posune dál. Já sama v něm oceňuji především spoustu praktických informací, možnost vyzkoušet si dané téma na vlastních příkladech a ukázky prezentací dělaných starým, klasickým způsobem a jejich přerod v ty, co mají příběh a které zaujmou. Ke kurzu se budu určitě často vracet a zařadí se mezi mé oblíbené webové stránky. Velký dík Andree za to, že se snaží změnit přístup nás všech, aby se prezentace z nudné, ale obvyklé šedi, posunuly na barevnější a veselejší část spektra.
Andrea Škrobákováprojektový manažer

PRO KOHO NENÍ KURZ VHODNÝ?

 • Chcete jen rychlý instantní návod a nepřemýšlet.
 • Vyhovují vám šablony.
 • Potřebujete, abyste prezentaci mohli číst.
 • Dostáváte prezentace za úkol, nedáváte do nich nic osobního.

KDY DO KURZU JÍT?

 • Chcete aby prezentace byla jasná, stručná, úderná.
 • Rádi byste, aby působila stejně jako vy. 
 • Víte, co chcete říct, ale nedokážete strukturu zachytit do PowerPointu.
 • Potřebujete praktické tipy, rady, vychytávky.

Možná vás napadne některé z následujících "ALE":

 • Neumím dobře s PowerPointem
  Tento kurz vás nenaučí základy práce s PowerPointem. Dá vám do ruky nástroje a návody jak poskládat výbornou prezentaci a záleží na vás, jestli ji pak zpracujete v PowerPointu, Prezi nebo namalujete rukou na papír. Jsem přesvědčena, že abyste mohli udělat prezentaci v PowerPointu, stačí vám znát pouze jeho základy. Napsat text, vložit obrázek, změnit pozadí. Samozřejmě, že čím víc znáte, tím mohou být prezentace efektnější, ale i v jednoduchosti je krása. Ale aby vynikla, potřebujete mít prezentaci dokonale postavenou. A právě na to je tento kurz určený. Ale abych vás v tom nenechala - v Záchranném laně i v Bonusech najdete tipy a triky jak si práci ulehčit. A kdykoli se na mne můžete obrátit s otázkami.
 • V práci máme stejně šablony
  Firemní šablony jsou jako firemní stejnokroj. Vzezření ubírají na originalitě, nezapůsobíte střihem ani barvou halenky, tak jako nevyužijete různých fontů ani hry s barvami. Na druhé straně právě v tomto případě vynikne nad ostatní dobře postavená prezentace, která má hlavu a patu a dokáže minimem slov předat maximum. Naučíte se nejenom jak prezentaci graficky zpracovat, ale jak si ji v hlavě postavit, aby měla spád, bavila obecenstvo a směřovala přímo k cíli. Dlouho jsem pracovala v nadnárodních korporacích a tak mohu zodpovědně říct, že každá jen trošku originální prezentace vzbudí pozornost a obdiv.
 • Nemám vůbec cit pro barvy
  Tak toho bych se nebála. Zjistíte jak barvy působí a budete mít v Záchranném laně a Bonusech návody jak je kombinovat. I odkazy na webové stránky, kde najdete velkou nabídku palet a inspirace.
 • Není to ztráta času? Potřebuji prezentaci rychle a co nejdřív
  Dobrá prezentace nejde udělat za hodinu. Ani za den. Proces, kterým vás povedu, vyžaduje čas a soustředění. Půjdete postupně a jednotlivé kroky do sebe začnou zapadat a dávat vám smysl. Změníte náhled na tvorbu prezentací a tento proces nejde urychlit. Zázraky na počkání a nemožné do dvou dnů vám opravdu slíbit nemohu. Pokud vám toto nesedí, doporučuji raději než kurz podívat se po nějaké slušné šabloně v PowerPointu.

Máte pocit, že jste konečně našli přesně to, co hledáte?
Máte hrůzu z prezentací, nebo prostě  chcete, aby ty vaše vystoupily ze šedi a průměru? 

Nečekejte a pojďte do toho hned. Klikněte na tlačítko "KOUPIT ON-LINE KURZ", vyplňte objednávku a máte parťáka, se kterým přípravu zvládnete levou zadní.