USÍNAJÍ VÁM LIDÉ PŘI PREZENTACI?

NEVÍTE, JAK DÁT PREZENTACI STRUKTURU A SPÁD?

CHCETE, ABY SI VÁS VŠICHNI ZAPAMATOVALI?

Připravte si prezentaci. Ale ne ledajakou prezentaci, ale 
PREZENTACI, KTERÁ PŘESVĚDČÍ.

Často potkávám velmi šikovné lidi, kteří neumí  "prodat" to co ví, nebo umí.

Chtějí mít prezentaci stejnou, jako jsou oni - originální, zajímavou a nezapomenutelnou. Ale neví jak na to. A tak:

 • Se přihlásí na školení PowerPointu,
 • sledují, jak to dělají kolegové,
 • hledají nové skvělé šablony.

 A ono to vůbec nepomáhá. Máte to také tak? 

"Kombinace vašich slov spolu s vizuálními komponenty by měla motivovat představivost diváka, pomoci mu ztotožnit se s vámi a rozvinout váš nápad daleko za to, co je před nimi na prchavém slajdu v PowerPointu."

Garr Reynolds

Přemýšlela jsem, proč i dokonalé zpracované prezentace nevzbudí odezvu a naopak narychlo rukou načrtnuté slajdy mají úspěch. A když jsem si vybavila prezentace, které mne kdy zaujaly, pochopila jsem, že vše je o lidských emocích a podvědomí. Aby byla prezentace přesvědčivá, nemůžete někde jen okoukat technický postup. Musíte změnit přístup. Zapojit do hra jak pravou, tak levou hemisféru. Rozum i emoce. 

Dokážete publikum oslovit – zaujmete a prodáte. A navíc získáte i nové klienty a pověst profesionála.

Pokud na slajdech komunikujete pomocí textu v odrážkách – máte smůlu, ztrácíte šanci a váš proslov končí v zapomnění dřív, než dojdou posluchači domů. 

Možná, že jste se už snažili nějakou prezentaci vytvořit, ale bylo to trápení pro vás i posluchače. NAUČÍM VÁS TO. Připravila jsem pro vás

ON-LINE KURZ

PREZENTACE, KTERÉ BAVÍ


Naučí vás:

 • jakou má mít prezentace strukturu, aby měla spád a nenudila,

 • jak pracovat s myslí posluchačů, abyste přesvědčili,

 • jak se do ní pustit, když vás vůbec nic nenapadá.


Kurz vás provede celým procesem vytváření prezentace, od prvotního nápadu, až po závěrečné představení publiku. Seznámí Vás s působením barev, písma a obrázků na posluchače, pomůže vám stanovit si správně cíl prezentace a tu pak správně strukturovat, upozorní na věci, které vaši prezentaci během chvilky degradují, a poskytne záchranné berličky, když už se ztrácíte. Přínos kurzu je obrovský, pokaždé v něm najdu něco, co mě posune dál.
Andrea Škrobákováproject manager, ModusLink

Jsem Andrea Grigerová, lektor a tvůrce.


Ve svých workshopech, e-boocích a teď i on-line školení učím lidi porozumět neverbální komunikaci. V prezentacích, na webu, v blogu, v dokumentu. Všude, kde chcete vyjádřit svou osobnost a předat myšlenku barvami, písmem i třeba prázdným místem v pravý čas. 

Ukazuji jim svět podvědomí - jak je mocný a ovlivňuje vnímání nejen prezentací. Učím lidi otevřít svou mysl a dovolit si být kreativní. Kreativní ve smyslu objevení nového pohledu na věc. Ať je to zpracování projektu, vytvoření prezentace, nebo jenom sepsání článku. 


JSTE DOBŘÍ V TOM, CO DĚLÁTE

A Vaše prezentace o tom ostatní přesvědčí.

Nezáleží na tom, jestli se jedná o prezentaci na školení, poradu, pro zákazníka nebo záchranné lano na webinář.
Zda je cílem předání zkušeností, nabídka služeb pro nové zákazníky, oslovení investora nebo zhodnocení vašeho projektu v rámci firmy.  Projdeme spolu cestu od nudných odrážek k prezentacím, které dosáhnou svého cíle

Tak jako na každý hrnec pasuje jiná poklička, tak se pro každého z vás najde ideální prezentace. 
A to si pište, že bude pro každého jiná - i vy jste různí. Analytici, snílci, tvůrčí nebo technické typy, extroverti i introverti.

SKVĚLOU PREZENTACÍ ZÍSKÁTE:


Peníze

Přitáhnete zákazníky.

Úspěch

Pochopí, jak jste dobří.

Obdiv

Budete originální.

Renomé

Lidé si Vás budou pamatovat.

Náskok

Před konkurencí.

Dobrý pocit

Ze sebe i z prezentace.

CO PŘESNĚ KURZ OBSAHUJE A ZA KOLIK?


 • 6 LEKCÍ
  Ve kterých si projdete tvorbu prezentace od první myšlenky po zpracování slajdů.
 • ZÁCHRANNÉ LANO
  Technické návody, které vám pomohou nejen s grafickým zpracováním.
 • 6 BONUSŮ
  Podrobné návody pro situace, kde se můžete zaseknout a velká dávka inspirace.

Bonusy:

 • Jak prezentovat grafy.
 • Jak působí barvy.
 • Jak a odkud stahovat české fonty.
 • Jak a odkud stahovat fotky.
 • Jak budovat důvěru.
 • Jak sladit pravou a levou hemisféru.

CENA KURZU: 1500 Kč

Moc peněz?
Když si necháte vyrobit profesionální prezentaci na zakázku, platíte za jeden slajd. Jeho cena začíná na 300 Kč.

V on-line školení se vyhnete dalším nákladům jako je cestovné, ztráta času cestou a školením v pracovní době, náklady na oběd a kafíčka během školení.  A budete se k němu moci kdykoli vracet. 

Podezřele málo peněz?
Nechci dělat kurz pro firemní manažery, ale dostupný pro každého, kdo stojí o profesionální vystupování. 

 

 

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud školení nesplní vaše očekávání a nepomůže vám k lepším prezentacím, napište mi do 14 dní od zakoupení kurzu. Cenu, kterou jste za on-line školení zaplatili dostanete v plné výši zpět. 

 

Možná přemýšlíte, co je to on-line kurz?

 • Dostanete přístup do členské sekce, kde jsou jednotlivé lekce zpracované.
 • Kurz si procházíte přímo ve speciální sekci stránek www.jaknaprezentace.cz, potřebujete tedy připojení k internetu.
 • Procházíte si je svým vlastním tempem, v čase kdy se vám to hodí. V klidu a pohodlí domova.
 • Každá lekce zahrnuje teorii i praxi, ve které si vše vyzkoušíte.

JAK PROBÍHÁ

 • Vytvoříte si svou dokonalou prezentaci, kterou budete moci hned použít. 
 • Budete znát různé nástroje (písmo, barvy, atd.) a vědět kdy a jak je použít. 
 • Pochopíte souvislosti mezi prvky prezentace a myslí posluchačů.
 • Bude vás to bavit.

CO JE VÝSLEDKEM

 • Získáte nové zakázky.
 • Vyděláte tím mnohem více peněz.
 • Budete působit jako profesionál.
 • Zvýší se tím vaše hodnota na trhu.
 • Vaše jméno, logo, značku, si posluchači zapamatují a až o vás příště uslyší, poznají vás.

NERADI KUPUJETE ZAJÍCE V PYTLI?

Nahlédněte, jak to v členské sekci vypadá.


Tento kurz vám pomůže změnit dosavadní vzorce podle kterých jste prezentovali. 
Neřeší PowerPoint, ale donutí vás jít až k podstatě toho, co chcete sdělit.

Budu vaším průvodcem od počátku - první myšlenky až po vytyčený cíl. Povedu vás, abyste nikde neodbočili a nebloudili. Dávám vám do rukou mapu a když se jí budete řídit, určitě k cíli dojdete. A ještě si cestu užijete. Jsem si jistá, že v každé další prezentaci si pak budete jistější a jistější a nakonec můj itinerář už nebudete potřebovat. Uděláte si vlastní. 

Naučíte se POSTUP, ale hlavně změníte PŘÍSTUP. 

Zajímá vás názor lidí, kteří kurz již absolvovali?

Čekala jsem, že dostanu návod, jak vyrobit prezentaci v PowerPointu nebo jiných aplikacích. Jak ji tvořit fyzicky, kam s obrázky, jaké písmo a že jsou lepší „lepicí lístečky“ než prosté odrážky… Tak to jsem se sice částečně naučila taky, ale odnesla jsem si ještě mnohem víc – a na to jsem teda hleděla jak tele na nový vrata. Já jsem se totiž naučila udělat si v hlavě pořádek! To si hned tak někde nekoupíte. 🙂 Pochopila jsem, že to nejdůležitější není, kam umístíte text a kam obrázek (byť i o tom je v kurzu řeč). Pomocí vychytaných (a velmi zábavných) postupů jsem se naučila správně uchopit hlavní myšlenku a záměr prezentace, logicky je strukturovat a seřadit, a nakonec komunikovat ke klientům tím správným jazykem. A to je, panečku, teprve umění! Seskládat text a obrázky na slajdech vás naučí kde kdo, ale to nejdůležitější pro úspěšnou prezentaci dostanete právě tady. Nic dalšího už nehledejte, dostáváte do ruky fantastické know-how, o které se s vámi hned tak někdo nebude chtít dělit (a asi ví proč ;)).
Lucie Koubek, jazykový konzultantwww.luciekoubek.cz
Andrein kurz se objevil ve chvíli, kdy ve firmě měníme způsob vstupního školení zaměřeného na štíhlou výrobu a zlepšování.Snažíme se upustit od daných korporátních šablon a popustit trochu uzdu fantazii, aby školení bylo hravé a informace z něj snadněji zapamatovatelné. Kurz mě jenom utvrdil v tom, že jdeme správným směrem. Nenaučí vás práci s PowerPointem, ani to, jak dostat co nejvíce textu na slide. Provede Vás celým procesem vytváření prezentace, od prvotního nápadu, až po závěrečné představení publiku. Seznámí Vás s působením barev, písma a obrázků na posluchače, pomůže vám stanovit si správně cíl prezentace a tu pak správně strukturovat, upozorní na věci, které vaši prezentaci během chvilky degradují, a poskytne záchranné berličky, když už se ztrácíte. Přínos kurzu je obrovský, pokaždé v něm najdete něco, co vás posune dál. Já sama v něm oceňuji především spoustu praktických informací, možnost vyzkoušet si dané téma na vlastních příkladech a ukázky prezentací dělaných starým, klasickým způsobem a jejich přerod v ty, co mají příběh a které zaujmou. Ke kurzu se budu určitě často vracet a zařadí se mezi mé oblíbené webové stránky. Velký dík Andree za to, že se snaží změnit přístup nás všech, aby se prezentace z nudné, ale obvyklé šedi, posunuly na barevnější a veselejší část spektra.
Andrea Škrobákováprojektový manažer
Celý projekt Andrey Grigerové ve mně vyvolal skutečné nadšení! Nejenom, že je pěkně přehledně a systematicky vystavěný, takže se v něm neztratíte (což já osobně mám ráda a potřebuji), ale také je našlapaný doslova peckama. Tolikrát jsem si v průběhu řekla: "Ty jo, to je úplně logický a dává to smysl, dělat to takhle, aby veškeré moje prezentování (ať už výrobků, názorů, myšlenek nebo dokonce mě samotné) nebylo nuda, bavilo a přineslo ovoce, které očekávám. Proč jsem se o tom nedozvěděla dřív!" Díky tomuto programu se naučíte nejen prezentovat to, co chcete, přitažlivě a smysluplně, ale naučíte se i přesný postup přípravy jakékoliv prezentace, který pak budete aplikovat kdykoliv v budoucnu, kdy budete připravovat nějakou prezentaci výrobků, služeb, informací apod. Je to hluboké, postavené na faktech i emocích, pečlivé i ohromující. V několika momentech mě napadlo, že nevím, jak přesně to či ono udělat. A POKAŽDÉ jakoby Andrea dopředu četla mé myšlenky a šup, hned tam byl tahák nebo pracovní list či návod, které mi to dotáhly a úplně konkrétně pomohly s pochopením tématu a činností. Těžko se mi hodnota tohoto projektu dává do slov, je podle mě nepřenesitelná. Musíte prostě sami vstoupit a nechat se vtáhnout do všech těch informací, faktů i emocí, které kolem přípravy prezentací jsou. Jedině tak se změní váš pohled a vy objevíte způsob, že můžete prezentovat cokoliv a budete úspěšní. Že to dokážete. Ať už je váš cíl a záměr v prezentaci jakýkoliv, vy dokážete sdělit, co potřebujte, předat emoce, které chcete a otisknout ve vašich posluchačích nezapomenutelný otisk. S tím, co najdete v tomhle projektu, bude jakákoliv vaše prezentace hluboká, smysluplná, zasahující ty správně emoce a vedoucí k výsledku podle vašich představ - ať už je to přesvědčení investora, aby vás podpořil, zápis do vašeho kurzu, nebo prodej vašich služeb, výrobků nebo knih. Je to fuk, vy dostanete precizní vedení a nástroj, kterým odprezentujete cokoliv s výsledkem, jaký si určíte. A bude to bavit vás i vaše posluchače. Je to prostě pecka!
Veronika Mašínová, www.samostatnýpodnikatel.czZakladatelka a ředitelka Vysoké školy podnikatelské samostatnosti

KDY DO KURZU JÍT?

 • Chcete aby prezentace byla jasná, stručná, úderná.
 • Rádi byste, aby působila stejně jako vy. 
 • Víte, co chcete říct, ale nedokážete strukturu zachytit do PowerPointu.
 • Potřebujete praktické tipy, rady, vychytávky.

PRO KOHO NENÍ KURZ VHODNÝ?

 • Chcete jen rychlý instantní návod a nepřemýšlet.
 • Vyhovují vám šablony.
 • Potřebujete, abyste prezentaci mohli číst.
 • Dostáváte prezentace za úkol, nedáváte do nich nic osobního.

Možná vás napadne některé z následujících "ALE":

 • Neumím dobře s PowerPointem
  Tento kurz vás nenaučí základy práce s PowerPointem. Dá vám do ruky nástroje a návody jak poskládat výbornou prezentaci a záleží na vás, jestli ji pak zpracujete v PowerPointu, Prezi nebo namalujete rukou na papír. Jsem přesvědčena, že abyste mohli udělat prezentaci v PowerPointu, stačí vám znát pouze jeho základy. Napsat text, vložit obrázek, změnit pozadí. Samozřejmě, že čím víc znáte, tím mohou být prezentace efektnější, ale i v jednoduchosti je krása. Ale aby vynikla, potřebujete mít prezentaci dokonale postavenou. A právě na to je tento kurz určený. Ale abych vás v tom nenechala - v Záchranném laně i v Bonusech najdete tipy a triky jak si práci ulehčit. A kdykoli se na mne můžete obrátit s otázkami.
 • V práci máme stejně šablony
  Firemní šablony jsou jako firemní stejnokroj. Vzezření ubírají na originalitě, nezapůsobíte střihem ani barvou halenky, tak jako nevyužijete různých fontů ani hry s barvami. Na druhé straně právě v tomto případě vynikne nad ostatní dobře postavená prezentace, která má hlavu a patu a dokáže minimem slov předat maximum. Naučíte se nejenom jak prezentaci graficky zpracovat, ale jak si ji v hlavě postavit, aby měla spád, bavila obecenstvo a směřovala přímo k cíli. Dlouho jsem pracovala v nadnárodních korporacích a tak mohu zodpovědně říct, že každá jen trošku originální prezentace vzbudí pozornost a obdiv.
 • Nemám vůbec cit pro barvy
  Tak toho bych se nebála. Zjistíte jak barvy působí a budete mít v Záchranném laně a Bonusech návody jak je kombinovat. I odkazy na webové stránky, kde najdete velkou nabídku palet a inspirace.
 • Není to ztráta času? Potřebuji prezentaci rychle a co nejdřív
  Dobrá prezentace nejde udělat za hodinu. Ani za den. Proces, kterým vás povedu, vyžaduje čas a soustředění. Půjdete postupně a jednotlivé kroky do sebe začnou zapadat a dávat vám smysl. Změníte náhled na tvorbu prezentací a tento proces nejde urychlit. Zázraky na počkání a nemožné do dvou dnů vám opravdu slíbit nemohu. Pokud vám toto nesedí, doporučuji raději než kurz podívat se po nějaké slušné šabloně v PowerPointu.

Máte pocit, že jste konečně našli přesně to, co hledáte?
Máte hrůzu z prezentací, nebo prostě  chcete, aby ty vaše vystoupily ze šedi a průměru? 

Nečekejte a pojďte do toho hned. Klikněte na tlačítko "KOUPIT ON-LINE KURZ", vyplňte objednávku a máte parťáka, se kterým přípravu zvládnete levou zadní.