JAK JSEM NA TOM?

Možná vás zajímá, jestli mám dost velké zkušenosti v prezentování, abych vás mohla něco naučit. Mám.

Praktické 
prezentovala jsem celou svou kariéru manažera v  nadnárodních firmách (Carrefour a.s, Moduslink s.r.o).

Teoretické
prošla jsem desítky knih, kurzu o prezentování, školila jsem prezentační dovednosti (AVG Technologies, Institut Bernarda Bolzana).

Se všemi druhy publika
od profesionálů na marketingových konferencích (Barcamp Brno, Ostrava, Copykiller a další), přes studenty, zaměstnance, volnonožce, úředníky státní správy (ti jsou nejtvrdší oříšek ;-)). 

co umím nejlépe? 

Má největší hodnota ale není v tom, že vám předám šablony nebo vás naučím, jak prezentovat bez odrážek. Nebudu vás učit ladit barvičky nebo dělat šablony. Ani kdy se nadechnout nebo jak se pohybovat.

Naučím vás připravit si prezentaci, která bude vás perfektně prodá a lidé se při ní ani jednou nepodívají na mobil.

Z ČEHO ČERPÁM?

Strávila jsem léta studií (PF MU Brno a École des Beaux Arts Lorient) mezi umělci, kde slovo „logika“ bylo málem nadávka. Náš život ovládaly barvy, intuice, tvoření a nadšení. 

Osud je ale docela srandista, a tak jsem dalších 12 let po vysoké škole pracovala jako výkonný článek managementu v nadnárodních firmách a, světe div se, na starosti jsem měla IT, data, procesy. Chápete to? Prostě se to tak nějak stalo. 

Ale po 12 ti letech se mé tvůrčí já opět naplno přihlásilo, už nechtělo žít v exilu. A boj mezi mým logickým já a kreativní duší vypukl naplno. Strávila jsem několik let hledáním, na jakou stranu se přidat. Nakonec jsem zjistila, že jsou domény, kde se můžu vyřádit jako systematik i kreativec. Třeba prezentace. 

Naučila jsem se cíleně a v pravý čas využívat schopností pravé a levé hemisféry.

Umím spojit kreativitu a logiku, fakta a emoce a to hlavní – umím to naučit i vás. V prezentacích, na webu, v blogu, v dokumentu. Všude, kde chcete vyjádřit svou osobnost a předat vaši myšlenku barvami, písmem. Nejlépe rozumím řeči fontů, mrkněte na můj druhý web

 

Proč prezentace?

Prezentace z vás může udělat šedou nevýraznou myš, nebo krále (královnu). Umí prodat, nebo zatratit tisíce hodin práce. Je to parťák, který vás podrží, když to nejvíc potřebujete. Slajdy mají stejně široký repertoár mluvy jako lidé. 

A to je má cesta. Ukázat lidem, jak jednoduše přetavit to, co chtějí sdělit, v prezentaci, která opravdu zaujme a prodá to, co umí nejlépe. 


Jsem tu pro vás na e-mailu: andrea@grigerova.cz