ONLINE KURZ 

PREZENTACE
(nejen) pro webinář

čeká vás webinář a chcete zapůsobit? 

 

Rozhodli jste se, že jdete do webináře a máte strach:

 • Dokážu lidi zaujmout i takhle na dálku, když sedí doma, kde je kde co rozptyluje?
 • Jak je vtáhnout a zapojit? Nechce se mi jenom dvě hodiny mluvit na kameru, abych nevypadal/a jak uspávač hadů.
 • Jak si mám pamatovat, co vše říkat? Taháky po stole, čtečku nad kamerou, nebo doufat, že mi slova budou přicházet sami?
 • Ten webinář musí být bomba, potřebuju zapůsobit, aby... (mi lidé věřili, že jsem odborník, nakoupili, vstoupili do kurzu, atd.)

Někteří lidé zvládnou mluvit dvě hodiny na kameru a ještě do toho dělat vtípky, ale to není váš případ. Nechcete improvizovat ani doufat, že vám přijdou ta pravá slova v průběhu webináře. Chcete mít jasno, přesně vědět, co budete říkat za chvíli, hlídat si čas a přitom udělat webinář opravdu zábavný a interaktivní. 

Je to pro vás teď jediný kanál k zákazníkovi a musí to vyjít. 
Proto se příprava vyplatí. 

 

CHCE TO PLÁN!

Odškolila jsem už tisíce hodin a vždy se mi vyplatilo, mít po ruce prezentaci. Nejenom, že jsem vždy měla záchytné body, o čem zrovna chci mluvit a neměla jsem hrůzu, že na něco zapomenu.

Ale jako introvertovi mi také vyhovovalo, že není pozornost jenom na mně, prezentace obstará zábavu a zapojení lidí a na posledním slajdu jasně řekne, co mají právě teď udělat.

A na webináři je to úplně stejné. Taková dobrá prezentace se vždycky hodí. 

 

Připravila jsem online kurz

prezentace (nejen) pro webinář

 

Nevíte, jak prezentaci udělat, aby to nebyly jenom slajdy plné odrážek?
Naučím vás to.

PLÁN

Ukážu vám jak webinář naplánovat

ZÁŽITEK

Jak udržet pozornost lidí, i když je doma stále něco vyrušuje

ÚSPĚCH

Dám vám návody a postupy, co funguje.

Na co se v online kurzu můžete těšit:

 • 6 LEKCÍ
  Ve kterých si projdete tvorbu prezentace od první myšlenky až po samotné zpracování slajdů.
 • ZÁCHRANNÉ LANO
  Technické návody, které vám pomohou nejen s grafickým zpracováním.
 • 6 BONUSŮ
  Podrobné návody pro situace, kde se můžete v procesu tvorby zaseknout, a velká dávka inspirace:

Bonusy:

 • Osvědčené palety barev a kombinace fontů.
 • Jak chytře prezentovat grafy.
 • Jak využít sílu barev.
 • Jak a odkud stahovat české fonty.
 • Jak a odkud stahovat fotky.
 • Jak budovat a posilovat důvěru.
 • Jak sladit pravou a levou hemisféru.

KDY KURZ OCENÍTE:

 • Jste klidní, když máte perfektní plán a nemusíte improvizovat.
 • Netušíte, jak prezentaci naplánovat, aby to nebylo jen pár slajdů s odrážkami za sebou. 
 • Uleví se vám, když nebude webinář jenom o tom mluvit zpatra na kameru. 

 

Kurz mě bavil a funguje to. Měl jsem přednášku pro Asociaci plaveckých škol, na které jsem představoval Totální plavání. Přednášeli jsme dva, přede mnou zástupce konkurenční školy. V jeho prezentaci jsem přesně viděl, co je špatně (moc informací na slidech, samá data, žádné emoce,...) a po dvaceti minutách ho skoro nikdo neposlouchal. Kdežto moje prezentace, udělaná podle vašeho kurzu, zaujala mnohem víc a i přes svou nervozitu jsem vnímal, že lidi v sále baví a zajímá. Moc díky :-).
Tomáš Vojtěchovskýwww.totalniplavani.cz

KDY KURZ není pro vás:

 • Vyznáváte improvizaci a přesná struktura a plán vás omezují
 • Nikdy nevíte, o čem vlastně budete mluvit, sázíte na charisma a momentální inspiraci.
 • Chcete mít prezentaci hotovou za hodinku. 

 

seznam lekcí

Kurz je zaměřený obecně na prezentace, ale ke každému vypsanému termínu pořádám živý webinář, na kterém probereme specifika webinářů a můžete se ptát. 

 

cena online kurzu:

1 400 Kč

Zahrnuje přístup do online kurzu na 1 rok a živý webinář

V kurzu a na webináři vám ukážu, jak přemýšlet při vytváření prezentace abyste si webinář užili a přesvědčili lidi o tom, že s vámi chtějí jít dál.
Vytvoříte si ji pak už sami. 

jak to probíhá?

 • Dostanete přístup do členské sekce, kde jsou jednotlivé lekce přehledně zpracované.
 • Kurz si procházíte přímo ve speciální sekci stránek www.jaknaprezentace.cz, potřebujete tedy připojení k internetu.
 • Procházíte si je svým vlastním tempem, v čase kdy se vám to hodí. V klidu a pohodlí domova.
 • Každá lekce zahrnuje teoretickou i praktickou část, ve které si vše hned vyzkoušíte.

KDO KURZ VYTVOŘIL?

Andrea Grigerová, fontolog a lektor
Možná vás zajímá, jestli mám dostatečně velké zkušenosti v prezentování, abych vás mohla něco naučit. Mám.

 • Praktické: prezentovala jsem celou svou kariéru manažera v  nadnárodních firmách (Carrefour a.s, Moduslink s.r.o)., na volné noze mám za sebou stovky školení a desítky webinářů.
 • Teoretické: prošla jsem desítky knih, kurzu o prezentování, školila jsem prezentační dovednosti (AVG Technologies, Institut Bernarda Bolzana).
 • Se všemi druhy publika: od profesionálů na marketingových konferencích (Barcamp Brno, Ostrava, Copykiller a další), přes studenty, zaměstnance, volnonožce, úředníky státní správy (ti jsou nejtvrdší oříšek ;-)). 

Co na kurz říkají účastníci?

Momentálně se ve firmě snažíme upustit od daných korporátních šablon a popustit trochu uzdu fantazii, aby školení bylo hravé a informace z něj snáze zapamatovatelné. Kurz mě jenom utvrdil v tom, že jdeme správným směrem. Nenaučí vás práci s PowerPointem, ani jak dostat na slajd co nejvíce textu. Provede vás celým procesem vytváření prezentace, od prvotního nápadu, až po závěrečné představení publiku. Seznámí vás s působením barev, písma a obrázků na posluchače, pomůže vám stanovit si správně cíl prezentace a tu pak správně strukturovat, upozorní na věci, které vaši prezentaci během chvilky degradují, a poskytne záchranné berličky, když už se ztrácíte. Přínos kurzu je obrovský, pokaždé v něm najdete něco, co vás posune dál. Já sama v něm oceňuji především spoustu praktických informací, možnost vyzkoušet si dané téma na vlastních příkladech. Také ukázky prezentací dělaných starým, klasickým způsobem a jejich přerod v ty, co mají příběh a zaujmou.
Andrea Škrobákováprojektový manažer
Čekala jsem, že dostanu návod, jak vyrobit prezentaci v PowerPointu nebo jiných aplikacích. Jak ji tvořit fyzicky, kam s obrázky, jaké písmo a že jsou lepší „lepicí lístečky“ než prosté odrážky… Ale odnesla jsem si ještě mnohem víc. Já jsem se totiž naučila udělat si v hlavě pořádek! A to si hned tak někde nekoupíte. 🙂 Pochopila jsem, že to nejdůležitější není, kam umístíte text a kam obrázek (byť i o tom je v kurzu řeč). Pomocí vychytaných (a velmi zábavných) postupů jsem se naučila správně uchopit hlavní myšlenku a záměr prezentace, logicky je strukturovat a seřadit, a nakonec komunikovat ke klientům tím správným jazykem. A to je, panečku, teprve umění! Seskládat text a obrázky na slajdech vás naučí kde kdo, ale to nejdůležitější pro úspěšnou prezentaci dostanete právě tady. Nic dalšího už nehledejte, dostáváte do ruky fantastické know-how, o které se s vámi hned tak někdo nebude chtít dělit (a asi ví proč ;)).
Lucie Koubek, copywriterka s vášní pro online marketingwww.luciekoubek.cz
Kurz ve mně vyvolal skutečné nadšení! Nejenom, že je pěkně přehledně a systematicky vystavěný, takže se v něm neztratíte (což já osobně mám ráda a potřebuji), ale také je našlapaný doslova peckama. Tolikrát jsem si v průběhu řekla: „Ty jo, to je úplně logický a dává to smysl. Proč jsem se o tom nedozvěděla dřív!?“ Díky tomuto programu se naučíte nejen prezentovat přitažlivě a smysluplně, ale naučíte se i přesný postup přípravy jakékoliv prezentace. V několika momentech mě napadlo, že nevím, jak přesně to či ono udělat. A POKAŽDÉ jako by Andrea dopředu četla mé myšlenky a šup, hned tam byl tahák nebo pracovní list či návod, které mi to dotáhly a pomohly s pochopením tématu a všech kroků. Díky tomuto kurzu se úplně změní váš pohled na prezentování. Ať už je váš cíl a záměr v prezentaci jakýkoliv, dokážete sdělit, co potřebujte, předat emoce a zanechat ve vašich posluchačích nezapomenutelný otisk. V kurzu dostanete precizní vedení a nástroj, kterým odprezentujete cokoliv se spolehlivým výsledkem. A bude to bavit vás i vaše posluchače.
Veronika Mašínová, www.bajecnyweb.cz