Plha se hlásí!

Potřebujete si šplhnout?

Znáte to – konec roku, nevíte kam skočit. Poslední prosinec je magické datum, ke kterému končí všechny termíny projektů, v práci spousta nedodělků; doma klepe na okno ten Ježich a máte za něj vymýšlet co pod stromeček, o úklidu a pečení ani nemluvím (to se u nás moc nenosí).

A ke všemu máte zase prezentovat před

…šéfem

…oddělením

…valnou hromadou

JAK JSTE SI vy (vaše oddělení, firma, korporace…) VEDLI celý tento boží rok a JAKÉ MÁTE TEDA TY PLÁNY do roku dalšího.

Jako byste  teď měli myšlenky a čas vymýšlet něco kloudného, co má hlavu a patu. A ještě se trápit s PowerPointem, aby TO VYPADALO.

„Co jsem komu udělal(a)?!“

 

Nezoufejte, netrhejte si vlasy, pomoc je na cestě. Teda, ve vaší mailové schránce, pokud si stáhnete profi šablonu, se kterou jsem si pohrála místo vás.

 

Snímek1

Takže ZÁCHRANNÝ PLÁN :

  • Ukliďte se někam do klidu, kde po Vás nebude vřískat šéf, telefonovat kolegové a mezi nohama se vám nebudou motat děti a pes.
  • Zhluboka se nadechněte a uvolněte se, můžete si dát i deci dobrého vínka (ne víc!).
  • Šablonu si prohlédněte TADY, a pokud se Vám líbí, stáhněte si ji ZDE ve formátu *.pptx, abyste si ji mohli upravovat v PowerPointu. (Pro technicky méně zdatné: nebojte se úprav, v šabloně jsou vložené i slajdy s vysvětlivkami jak na to.)
  • A teď co do ní vyplnit – to je už na vás. Vyžaduje to chvilku klidu a soustředění, ale šablona vám dá záchytné lano v podobě osnovy.

 

Krásný předvánoční čas přeji a čas, který ušetříte věnujte sami sobě. Udělejte něco, co jste již dlouho chtěli, ale neměli na to čas.

 

 

 

 

andrea@grigerova.cz
Ukazuji lidem cestu jak vytvořit nevšední prezentaci v PowerPointu, aby vzbudila emoce, vtáhla účastníky do děje a zanechala jedinečný dojem. Více informací o mně najdete tady>>
Komentáře